KONST / Litografier / Färglitografi 16463328
nr 1646 3328
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Signerad, numrerad 28/50, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:49:13
29/9 20:56:00
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives